Jak slavit bohoslužbu doma

V naší zemi nastala situace, kdy není pro mnohé z křesťanů možné přijít na nedělní mši svatou. Jak připravit malou domácí bohoslužbu? Pokud chceme připravit bohoslužbu pro více lidí, závisí na tom, zda budou přítomné děti a jakého věku. Nabízíme návod, který si lze podle okolností přizpůsobit vašim podmínkám.

Texty najdete na tomto odkazu: PRO DOSPĚLÉ PRO RODINU S DĚTMI ,ČESKÝ MISÁL ČTENI A EVANGELIUM ,

“Misál na rok 2019/20” tuto aplikaci můžete instalovat i na mobil a tablet najděte ji na Google Play je to zdarma.

Podklady jsme připravili ve dvou provedeních: pro dospělé a pro rodinu s dětmi, včetně formátu PDF pro vytištění. Kvůli časové naléhavosti text prošel jen zběžnou jazykovou korekturou. Omluvte proto, prosíme, případné chyby.

převzato z http://www.apha.cz/

Next Article